Odotamme yhteydenottoasi

SuperParkissa pienestäkin ideasta voi syntyä iso lopputulos. Emme tiedä ja osaa vielä kaikkea. Ole siis rohkeasti yhteydessä!

Ota yhteyttä

Juha
Tanskanen

CEO
juha.tanskanen@superpark.fi
+358 400 415 563

Mika
Verronen

COO & CFO
mika.verronen@superpark.fi
+358 400 363 964

Jarmo
Heikkinen

Controller
jarmo.heikkinen@superpark.fi
+358 50 554 3441

Roger
Enlund

Kaupallinen johtaja
roger.enlund@superpark.fi
+358 40 342 4601

Miikka
Suutari

Suunnittelujohtaja
miikka.suutari@superpark.fi
+358 50 327 7510

SuperPark
Suomi

Mika Verronen
mika.verronen@superpark.fi

SuperPark
Asia

Mark Kumarasinhe
asia.contact@superpark.com.hk

SuperPark
China

Yajing Shao
yajing.shao@superpark.org.cn